40 yıllık deneyimli bir geçmişe sahip olan firmamız 2000m2 açık. 5000m2 kapalı, toplam 7000m2 üretim alanı içinde, kapı ,mutfak ve banyo dolabı üretimini gerçekleştirmektedir. Yılda 5.000 takım mutfak ve 45.000 adet iç mekan kapısı üretim kapasitesindeki fabrikamızda, dünyadaki gelişmelere paralel en son teknoloji kullanılırken ürünlerde müşteri memnuniyeti, kalite ve verimlilik ilkesi ön planda tutulmaktadır.
 
Dolap gövdeleri uzman bir mühendis kadrosu tarafından tüm ayrıntılarına kadar bilgisayar programlarında tasarlanıp online olarak bilgisayar kontrollü ağaç işleme makinelerine gönderilerek üretimde meydana gelebilecek hata payını minimuma indirir. Ayrıca Türkiye’de yeni olan bu sistem sayesinde minimum zamanda maksimum ve hatasız ürün üreterek yüksek verimlilik ve üretim kapasitesinde büyük bir artış sağlanmıştır.
 
    Üretimin her noktasında muayene ve kalite kontrolünden geçen ürünlerini güvenli ambalajlarında müşterilerine sunarken, AR-GE çalışmaları sayesinde yüksek teknolojisi ile yakaladığı kalite ve verimliliği sunmaya devam etmektedir.
 
    Kalitesi, aldığı belgelerle de onaylanan firmamızın, ISO 9001,2000 (Kalite Yönetim Sistemi kapsamı  PVC Vakum-Membran kapak, mutfak ve banyo dolabı, iç kapı üretim ve satışı) Uluslar arası  kalite  standart belgesi, TS EN 1116 (Mutfak mobilyası ve mutfak donatım elemanları için  boyutların düzenlenmesi) standart belgesi. TS EN 14749 (Ev ve Mutfak muhafaza üniteleri ve tezgahlar – Emniyet kuralları ve Deney metotları) standart belgesi ve yeterlilik belgeleri alınmış olup, bu standartlara göre üretim yapılmaktadır.