40 yıl deneyimli bir geçmişe sahip olan firmamız, 2000 m2 açık, 5000 m2 kapalı, toplam 7000 m2 üretim alanı içinde, kapı üretimini gerçekleştirmektedir. Yılda 90.000 adet iç mekan kapısı üretim kapasitesindeki fabrikamızda, dünyadaki gelişmelere paralel en son teknoloji kullanırken ürünlerde müşteri memnuniyeti, kalite ve verimlilik ilkesi ön planda tutulmaktadır.

Ürettiğimiz iç mekan kapıları, uzman bir mühendis kadrosu tarafından tüm ayrıntılarına kadar bilgisayar programlarında tasarlanıp CNC kontrollü ağaç işleme makinelerine gönderilerek üretimde meydana gelebilecek hata payını minimuma indirir. Ayrıca bu sistem sayesinde minimum zamanda maksimum ve hatasız ürün üreterek yüksek verimlilik ve üretim kapasitesinde büyük bir artış sağlanmıştır.

Üretim her noktasında muayene ve kalite kontrolünden geçen ürünlerini güvenli ambalajlarında müşterilerine sunarken, AR-GE çalışmaları sayesinde yüksek teknolojisi ile yakaladığı kalite ve verimliliği sunmaya devam etmektedir.

Kalitesi, aldığı belgelerle de onaylanan firmamız, ISO 9001:2000 uluslararası kalite standart belgesi, TS EN 1116 standart belgesi, TS EN 14749 standart belgesi ve yeterlilik belgeleri alınmış olup, bu standartlara göre üretim yapılmaktadır.